Aktualności

powiększ Rząd przyjął zmiany w dozorze technicznym

28.08.2018 r.

Papierowe protokoły z przeprowadzonych czynności dozoru technicznego przejdą do historii. Od stycznia 2019 r. będzie je można sporządzać w wersji elektronicznej. Zmieni się też procedura weryfikacji i uznawania uprawnień. Zaświadczenie będą wydawane na określony czas. Rada Ministrów przyjęła we wtorek projekt nowelizacji ustawy o dozorze technicznym. Wprowadza on m.in. możliwość sporządzania protokołów kontroli w postaci elektronicznej - fakultatywnie do postaci papierowej

czytaj więcej

powiększ 32 godziny dorabiania bez etatu i ani minuty więcej

14.03.2018 r.

Komisja Kodyfikacyjna nie chce przyjąć do wiadomości, że jest grupa osób, która zwyczajnie chce pracować w oparciu o umowy cywilnoprawne. To przede wszystkim artyści i przedstawiciele innych zawodów kreatywnych, którym umowa zlecenia daje wolność podejmowania się różnych projektów i współpracy z różnymi zleceniodawcami. Sztywna umowa o pracę zdecydowanie nie będzie odpowiadała ich potrzebom ani trybowi życia.

czytaj więcej

powiększ Firmy będą karane za wypadki przy pracy

20.11.2017 r.

Prokuratura będzie mogła zarzucić firmie zaniedbania, które doprowadziły do śmierci. I jeśli śledczy wykażą, że w oskarżonym przedsiębiorstwie np. nie było właściwego nadzoru, to stanie ono przed perspektywą kilkumilionowej kary.

czytaj więcej

« 12 ... »

BeHaPe s.c. - Doradztwo i szkolenia BHP Szczecin
tel. +48 501 794 000 tel. kom. +48 609 669 086 fax +48 91 88 08 340
e-mail biuro*!*behape.szczecin.pl skype: behape.szczecin

stronę wykonało: avangardo.pl

Niniejsza strona używa plików Cookies i innych technologii. Korzystając dalej z serwisu, wyrażasz zgodę na politykę Prywatności i plików Cookies.