Aktualności

powiększ Rząd przyjął zmiany w dozorze technicznym

28.08.2018 r.

Papierowe protokoły z przeprowadzonych czynności dozoru technicznego przejdą do historii. Od stycznia 2019 r. będzie je można sporządzać w wersji elektronicznej. Zmieni się też procedura weryfikacji i uznawania uprawnień. Zaświadczenie będą wydawane na określony czas. Rada Ministrów przyjęła we wtorek projekt nowelizacji ustawy o dozorze technicznym. Wprowadza on m.in. możliwość sporządzania protokołów kontroli w postaci elektronicznej - fakultatywnie do postaci papierowej

czytaj więcej

powiększ 32 godziny dorabiania bez etatu i ani minuty więcej

14.03.2018 r.

Komisja Kodyfikacyjna nie chce przyjąć do wiadomości, że jest grupa osób, która zwyczajnie chce pracować w oparciu o umowy cywilnoprawne. To przede wszystkim artyści i przedstawiciele innych zawodów kreatywnych, którym umowa zlecenia daje wolność podejmowania się różnych projektów i współpracy z różnymi zleceniodawcami. Sztywna umowa o pracę zdecydowanie nie będzie odpowiadała ich potrzebom ani trybowi życia.

czytaj więcej

powiększ Nasze szkolenia online

12.02.2018 r.

Skorzystaj z naszej oferty szkoleń online! W ofercie szkolenia pracowników oraz pracodawców, także w angielskiej wersji językowej!

czytaj więcej

« 12 ... »

BeHaPe s.c. - Doradztwo i szkolenia BHP Szczecin
tel. +48 501 794 000 tel. kom. +48 609 669 086 fax +48 91 88 08 340
e-mail biuro*!*behape.szczecin.pl skype: behape.szczecin

stronę wykonało: avangardo.pl

Niniejsza strona używa plików Cookies i innych technologii. Korzystając dalej z serwisu, wyrażasz zgodę na politykę Prywatności i plików Cookies.