O nas

Poznaj nas bliżej

Rozwijamy firmą działającą w branży bhp właśnie dla Ciebie. Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia naszych specjalistów, którzy zapewnią szkolenia pracowników w dziedzinie bhp, będą sprawować nadzór nad warunkami pracy w Twojej Firmie, zapewnią też przestrzeganie przepisów w zakresie ochrony przeciwpożarowej.

Skorzystaj z naszych szkoleń okresowych w formie samokształcenia kierowanego, realizowanych nowoczesną metodą e-learning-u, które są przeznaczone dla pracowników wymienionych w § 14 ust. 2 pkt 1 i 3-5 rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. Nr 180, poz. 1860 z późn. zm.).

Na mocy obowiązujących przepisów zapewnimy realizację zadań służby bhp w w Twojej Firmie, działając jako zewnętrzna służba na podstawie umów o stałej współpracy, a także w ramach jednorazowego zlecenia. Wykorzystaj outsourcing, jako nowoczesną metodę zarządzania!

Ofertę naszych usług przygotujemy po dokładnym zapoznaniu się z Twoimi potrzebami, rodzajem, specyfiką i rozmiarem prowadzonej przez Ciebie działalności, zapewniając fachową i rzetelną obsługę, bieżące konsultacje i doradztwo, przy atrakcyjnych cenach usług. Wszystkie usługi realizowane są przez specjalistów ds. bhp. i inspektorów ppoż. w uzgodnionych z Tobą terminach na terenie województwa zachodniopomorskiego, a rozliczenia następują na podstawie faktury.

Skorzystaj z naszych szkoleń okresowych przeprowadzanych w formie samokształcenia kierowanego metodą e-learning-u. Wystarczy, że posiadasz dostęp do Internetu!

BeHaPe s.c. - Doradztwo i szkolenia BHP Szczecin
tel. +48 501 794 000 tel. kom. +48 609 669 086 fax +48 91 88 08 340
e-mail biuro*!*behape.szczecin.pl skype: behape.szczecin

stronę wykonało: avangardo.pl

Niniejsza strona używa plików Cookies i innych technologii. Korzystając dalej z serwisu, wyrażasz zgodę na politykę Prywatności i plików Cookies.